Pošlite nám email

V prípade otázok, komentárov alebo pokiaľ by ste chceli zostať v kontakte, nám s pomocou spodného formulára nechajte odkaz. Rádi se s vámi spojíme Vaš email nezverejníme. Povinné polia sú označené.

ALPOD Slovakia s.r.o.

Sídlo: Bajkalská 4860/5, 080 01 Prešov
Telefón: 051/4523 048
Fax: 051/4523 339
Email: info@alpod.sk

IČ DPH: SK2022926961
IČO: 45280070

Zapísaná v Obchodnom registri: Okresného súdu Prešov, oddiel Sro, vložka číslo: 22346/P

Základný kapitál: 70.000 €
Bankové spojenie:
Tatra banka, a.s., č.ú. 292 882 8365/1100
(IBAN:SK18 1100 0000 0029 2882 8365 SWIFT:TATRSKBX)
Sberbank Slovensko, a.s., č.ú. 4 340 092 405/3100
(IBAN:SK71 3100 0000 0043 4009 2405 SWIFT:LUBASKBX)

MALOOBCHODNÉ PREDAJNE

PARKETOVÉ CENTRUM BRATISLAVA
Galvaniho 15/A
821 04 Bratislava
Slovakia

bratislava@floorexperts.sk

Otváracie hodiny:

Pondelok – Piatok
9:00 – 19:00 h
Sobota:
9:00 – 13:00 h

Nedeľa a sviatky zatvorené
Jaroslav Bollo
m: 0948 300 417
t: 02 4333 00 57
jaroslav@alpod.sk

Peter Lisý
peter.lisy@alpod.sk
m. 0948 877 030
t. 02 433 300 57
peter.lisy@alpod.sk

Matej Jamnikar
m: 0948 420 500
t: 02 4333 00 57
matej@alpod.sk
SKLAD FLOOR EXPERTS BRATISLAVA
Kopčianska 89

851 01 Bratislava – Petržalka

Mario Košík
m. 0948 390 986
mario@alpod.sk

Martin Hodek
m. 0948 800 568
skladba@alpod.sk
PARKETOVÉ CENTRUM PREŠOV
K Surdoku 1/A
080 01 Prešov
Slovakia

info@floorexperts.sk

Otváracie hodiny:
Pondelok – Piatok:
9:00 – 18:00 h
Sobota:
9:00 – 13:00 h

Nedeľa a sviatky zatvorené.
Mgr. Vladimír Hanudeľ
m: 0948 405 222
t: 051 4523 977
f: 051 4523 339
predaj@alpod.sk
PARKETOVÉ CENTRUM PRIEVIDZA
Bojnická II/1870
971 01 Prievidza
Slovakia

prievidza@floorexperts.sk

Otváracie hodiny:
Pondelok – piatok
9:30 – 16:30 h

Nedeľa a sviatky zatvorené.
Dobrotková Monika
m. 0911 912 522
prievidza@floorexperts.sk

KONATEĽ

Jan Andrašik
jan@alpod.sk

ÚČTOVNÍCTVO

Nataša Hanudeľová
m: 0948 800 569
t: 051 4523 048
uctaren@alpod.sk

VEĽKOOBCHOD TRENČIANSKY, ŽILINSKÝ A BANSKOBYSTRICKÝ KRAJ

Ing. Erika Čierna
m: 0948 180 037
erika@alpod.sk

Mgr. Mária Jenčová
m: 0948 169 799
t: 051 4523 048
maria@alpod.sk

VEĽKOOBCHOD PREŠOVSKÝ A KOŠICKÝ KRAJ

Mária Rybnická
m: 0948 800 567
maria.rybnicka@alpod.sk

Mgr. Jozef Gajdoš
m: 0948 461 300
t: 051 4523 048
nakup@alpod.sk

VEĽKOOBCHOD BRATISLAVSKÝ KRAJ

Peter Lisý
m: 0948 877 030
peter.lisy@alpod.sk

VEĽKOOBCHOD

BRATISLAVSKÝ, TRNAVSKÝ A NITRIANSKÝ KRAJ

Bc. Tomáš Mičák
m: 0948 860 470
tomas@alpod.sk

NÁKUP

Mgr. Jozef Gajdoš
m: 0948 461 300
t: 051 4523 048
nakup@alpod.sk