Základná škola s materskou školou

Týmto by sme sa chceli poďakovať Vašej firme Alpod, za sponzorský dar, pre našu MŠ, ktorý sme od Vás dostali v auguste 2015. Mimoriadne poďakovanie patrí konateľovi pánovi Jánovi Andrašíkovi, ktorý bol ochotný podlahu aj sám doviesť a povynášať do našej MŠ. Ďakujeme za spoluprácu a skrášlenie časti našich priestorov.

Pozrieť celú recenziu

Zákazníčka

Milý pán Bollo, veľmi ste mi pomohli, keď som si kupovala drevené sokle. Bola som zúfalá, lebo som nechcela tie z plastu a inde mi hovorili, že kvôli krivým stenám to veľmi nedoporučujú dávať drevené, lebo tam budú škáry. A Vy ste mi odporučili zatmeliť škáry a okrem toho iba u Vás boli hneď na sklade. Nádherný odtieň ste mi odporučili a teraz mám v celom byte nádherné sokle a super krásne tenké prechodové lišty a splnil sa mi veľký sen. Ďakujem pekne aj za tie vzorky, je to nádherné drevo. Srdečná vďaka za všetko.

Pozrieť celú recenziu

Zákazníčka z Bratislavy

Chcela som sa vám, celému tímu aj pánovi Veľkému poďakovať za podlahy ako aj prácu. Napriek tomu že sme ich videli len online a všetko sa riešilo s množstvom komplikácii a na poslednú chvíľu, finálny výsledok je super – podlahy sú krásne, ladia s parketami a sme veľmi spokojní. Veľká vďaka za pomoc, dodanie, pokládku, profesionalitu a prístup. Určite vás odporučíme ďalej…

  • All
  • Parkety

Pozrieť celú recenziu